Kezdőlap / Munka / Kiszedősori munkatárs

"Kiszedősori munkatárs" állás, munka

Az AVON már több mint 130 éve kiáll a szépség, az innováció a pozitív gondolkodás, és mindenekelőtt a nők mellett. Az AVON portfóliójába tartoznak az olyan jól ismert és közkedvelt márkák, mint az ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft és az Advance Techniques. Az Avon termékeket a vállalat közel 6 millió aktív, független tanácsadón keresztül értékesíti.

Csatlakozzon sikeres csapatunkhoz akár azonnali kezdéssel, mint:

Kiszedősori munkatárs

gödöllői központunkba, 2 műszakos munkarendbe
Gödöllő

Főbb feladatok, munkák:

  • A megrendelt termékek dobozba történő pontos összeállítása
  • A kész rendelések ellenőrzése
  • Termékek töltöttségének folyamatos ellenőrzése, szükség esetén utántöltési igény jelzése
  • A munkakör könnyű fizikai munkavégzésnek minősül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megbízható személyiség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó terhelhetőség és állóképesség
  • Monotónia tűrés
  • Önálló- és csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bruttó havi bérezés
  • Cafeteria
  • Termékvásárlási kedvezmények
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói buszjáratok biztosítása
  • Segítőkész vezetők
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Egyéni és csapat teljesítményösztönző programok

    Pályakezdőkjelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Az AVON csapata várja Önt!
Küldje el jelentkezését még ma!

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a „Kiszedősori munkatárs” pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Visit our website: www.avon.hu