Kezdőlap / Munka / Komissiózó Áruösszeállító

"Komissiózó Áruösszeállító" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Újonnan indult veszprémi partnercégünk logisztikai központjába keressük leendő Kollégáinkat!

    A tavaly nyáron indult új élelmiszeripari raktárban a környékbeli élelmiszerüzletek termékeinek raktározását látják el. Feladataik közé tartozik az áruk átvétele, tárolása, megrendelések összekészítése, csomagolása és kiszállításra való előkészítése is.

    Leendő munkatársunk feladatai

    • Áru összekészítés: a termékek kézi szkenneres lista alapján történő összekészítése polcos rendszerből kézi békával
    • Egyéb raktáron belüli anyagmozgatás

    A munkakör betöltéséhez szükséges

    • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
    • Pontos és precíz munkavégzés
    • 1 műszakos munkarend (hétfőtől-vasárnapig, 5+2)

    Amit kínálunk:

    • Kiemelt kereseti lehetőség (alapbér+bónusz)
    • Céges buszok a környékbeli településekről
    • Igény esetén, szállást is biztosítunk

    Kérdés esetén, hívjon minket az alábbi telefonszámon: 06-80-315-096

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém