Kezdőlap / Munka / Kontroller

"Kontroller" állás, munka

FELADATOK

  • A Pénzügyi tervezésben való aktív részvétel
  • Az üzleti területek bevételi, költség és beruházási tervének kialakításában való részvétel
  • Beszerzési, készlet kontrolling
  • Hó végi, év végi könyvviteli zárásban való részvétel
  • Bejövő szállítói számlák ellenőrzése
  • Havi/éves/eseti riportok, kimutatások készítése

KÖVETELMÉNYEK

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előnyt jelent

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Albérlet támogatási lehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek

EGYÉB INFORMÁCIÓ

  • A munkavégzés helye: Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KONTROLLER (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége