Kezdőlap / Munka / Kontrolling asszisztens

"Kontrolling asszisztens" állás, munka

Feladatok:

  • Tervezésben, előrejelzések készítésében és periódus zárásokban való aktív részvétel
  • Riportok, statisztikák készítése, költség eltérések elemzése
  • KPI-ok nyomonkövetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek keresése
  • Beruházás gazdaságossági számítások végzése, a beruházások nyomon követése
  • Aktív kapcsolattartás más szervezeti egységekkel és társvállalati kollégákkal
  • Termék kalkulációk készítése
  • Törzs adatok kezelése SAP-ban, a rendszer napi szintű használata

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Közgazdasági)
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Precíz, megbízható, analitikus gondolkodás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Munkavégzés helye és ideje:

  • Gyöngyös, akár részmunkaidőben (6 óra/nap) is.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva.