Kezdőlap / Munka / Lapszabász – KÖKI

"Lapszabász – KÖKI" állás, munka

Hirdetés szövege:

    AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    KÖKI áruházunkba

    Lapszabász

    munkatársat keresünk!

    Feladatok:

    • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára, szakszerű értékesítés
    • rendelések és vevőrendelések kezelése
    • az áruház feltöltöttségének biztosítása
    • a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
    • az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség /bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői/
    • faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
    • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
    • hatékony, pontos munkavégzés /anyag- és selejtgazdálkodás/

    Előny:

    • targoncavezetői jogosítvány
    • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • új, versenyképes, kiszámítható bérezés
    • szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191 Budapest, Vak Bottyán u. 75/a

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek