Kezdőlap / Munka / Market Access Manager

"Market Access Manager" állás, munka

Megbízónk:

    NEMZETKÖZI, INNOVATÍV GYÓGYSZERIPARI VÁLLALAT

Főbb feladatok, munkák:

  • Új gyógyszerek piacra helyezése, a piacra jutási stratégia kidolgozása, fejlesztése, árképzés
  • Ártámogatási kérelmek összeállításának koordinálása és a hatósági tárgyalások lebonyolítása, alternatív megoldások keresése, amelyek biztosítják a termékek támogatásba való befogadását
  • A globális market access stratégia és regionális elvárások implementálása a hazai piacra
  • Részvétel nemzetközi piacra jutási projektekben
  • OEP támogatási kérelmek összeállítása és a befogadási folyamat tárgyalása
  • Egészséggazdasági elemzések kidolgozása a visszatérítési kérelmekhez
  • A releváns jogszabályok naprakész ismerete
  • Az árképzéssel és a piacra jutással kapcsolatos fejlemények nyomon követése
  • Szoros együttműködés a központtal, a tagvállalatokkal, és a helyi részlegekkel (értékesítés, orvosi osztály, pénzügy, regulatory)

Elvárások:

  • Közgazdász, vagy egészségügyi területen megszerzett diploma
  • Angol felsőfokú nyelvtudás
  • Innovatív gyógyszercégnél megszerzett legalább 5 éves gyakorlat, Market Access munkakörben RX termékekkel (onkológia – urológia terápiás terület ismerete előny)
  • Kiváló érdekérvényesítő, analitikai, prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkező stratégát keresünk, aki átlátja a folyamatokat, gyorsan alkalmazkodik a gyógyszeripar változó körülményeihez

Ajánlat:

  • Cafeteria+bónusz+cégautó+laptop+mobiltelefon

Jövedelem (bruttó):

  • Versenyképes

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolattartó

Jelentkezés az ajánlatra magyar és angol nyelvű, Word formátumú, fényképes önéletrajzzal

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 53.