Kezdőlap / Munka / MARKETING-GRAFIKUS REFERENS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

"MARKETING-GRAFIKUS REFERENS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)" állás, munka

Kelet-közép európai építőanyag piaci szereplő megbízásából, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyag nagykereskedelmi szegmensének értékesítési csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING-GRAFIKUS REFERENS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Grafikai, videovágó programok magas szintű felhasználói ismerete
Office programok( Excel, Word, PPT.) felhasználói ismerete
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Magabiztos, határozott fellépés
Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:
Szlovák/Cseh/Román/ Német/ Olasz nyelv ismerete
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Arculati kézikönyv kialakítása
Értékesítési Kampányok szervezése, lebonyolítása
Standard grafikai megjelenések elkészítése
Webes, és on-line felületek tartalmi megjelenésének szervezése, grafikai elkészítése
Promóciós filmek, videó anyagok szerkesztése, vágása, feliratozása

Amit kínálunk:
Ha végzettséged alapján még nem tudnád eldönteni egy nagy cégnél melyik szakterület érdekel, ebben a pozícióban beleláthatsz egyszerre számos terület részleteibe.
Aktív tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő építőanyag gyártó-forgalmazó cég csapatának, részt vehetsz arculati, grafikai, és on-line kommunikációs feladatainak elvégzésében.
Családias hangulat
Kezdés: amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatottság formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre: [email protected]