Kezdőlap / Munka / Mechanikai karbantartó

"Mechanikai karbantartó" állás, munka

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés a mechanika, ezen belül is főleg az ipari szállítástechnika területén
  • Megelőző és karbantartási tevékenységek (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavar-elhárítás, helyreállítás)
  • Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása
  • A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az új berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel
  • A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú gépész szakmunkás/technikusi végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésében
  • A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete
  • Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képességprecíz vagy, megbízható és terhelhető;

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

  • Elektromos képesítések
  • Új ismeretek iránti fogékonyság
  • MS Office ismerete

Miért a Siemens?

  • Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljsítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.