Kezdőlap / Munka / Mechanikus karbantartó

"Mechanikus karbantartó" állás, munka

Mechanikus karbantartó

Light Vehicle

Főbb feladatok:

  • Részvétel új berendezések telepítésében
  • CNC üzemvitelének biztosítása
  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken és megmunkáló gépeken
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Tartalék alkatrész beszerzésében való részvétel
  • Együttműködés társosztályokkal

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Gépésztechnikusi végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai és mechanikai ismeretek
  • Megmunkálási és hegesztési ismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás előny
  • Egy műszakos munkarend vállalása 2018-ban, utána többműszakos munkarend

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Iskolakezdési támogatás Cafeterián felül
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.