Kezdőlap / Munka / Minőségbiztosítási vevői – szállítói kapcsolattartó

"Minőségbiztosítási vevői – szállítói kapcsolattartó" állás, munka

Feladatok:

  • a belső minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel (együttműködve a projektekkel, termeléssel)
  • vevői körülmények kezelése, nyomon követése
  • vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, a javító intézkedések határidő belüli bevezetése, rendszeres vevői látogatások
  • külső/belső válogatással járó intézkedések koordinálása
  • belső auditokon való részvétel
  • beszállítói eredetű hibák eszkalálása

Elvárások:

  • műszaki minőségügyi végzettség (mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség)
  • minimum 1-2 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
  • minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA)
  • angol nyelvtudás előny
  • nyitott személyiség, motivált, minőségorientált, szeret csapatban dolgozni
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • önálló, rendszerezett munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • nemzetközi, stabil háttér
  • fejlődési lehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.