Kezdőlap / Munka / Minőségbiztosító gyógyszerész

"Minőségbiztosító gyógyszerész" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    • GMP előírások teljesülésének ellenőrzése, gyártó üzemegységek minőségbiztosítási felügyelete
    • Eljárások fejlesztése, kapcsolódó kockázatértékelések végzése
    • Beszállítók, szolgáltatók minősítésében való részvétel, hatóanyaggyártók GMP megfelelőségének ellenőrzése
    • Auditok, hatósági inspekciók előkészítése, azokon való részvétel
    • Szabványműveleti eljárások készítése, ellenőrzése
    • Gyártási/csomagolási dokumentációk ellenőrzése
    • Kiindulási anyagok, késztermékek felszabadítása, minőségi bizonylatok készítése
    • Eltérések kivizsgálásában való részvétel
    • Minőségi panaszok kezelése, a folyamatok dokumentálása
    • Szakmai oktatások tartása
    • Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gyógyszerész végzettség
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
    • Precíz, önálló munkavégzés
    • Jó problémamegoldó készség
    • Jó kommunikációs és dokumentációs készség
    • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyógyszeripari és vagy QP tapasztalat
    • Tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Cafeteria juttatás
    • Hosszú távú munkalehetőség, biztos alapokon álló magyar tulajdonú Vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1106, BUDAPEST CSILLAGVIRÁG utca 8..

Fényképes, fizetési igény megjelölsével ellátott önéletrajzot várunk.