Kezdőlap / Munka / Minőségügyi mérnök/Quality Engineer LAV-745

"Minőségügyi mérnök/Quality Engineer LAV-745" állás, munka

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK/QUALITY ENGINEER (LAV-745)

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségügyi előírások kidolgozása és betartatása;
  • Belső auditokon való részvétel;
  • Minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel;
  • Elemzések, intézkedések kidolgozása, 8D riportok készítésében közreműködés;
  • A szabványoknak és követelményeknek megfelelő vizsgálati tervek készítése;
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos adatok karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minimum 2 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek;
  • SAP ismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Rétság