Kezdőlap / Munka / Munkafelvevő munkatárs

"Munkafelvevő munkatárs" állás, munka

Feladatok:

  • Karosszéria és fényező műhely szolgáltatásainak értékesítése,
  • Kárfelvétel, Audatex kalkuláció készítése, komplett biztosítási kárügyintézési folyamat lebonyolítása,
  • Árajánlat készítése, számlázás,
  • Ügyfélkezelés, ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, panaszkezelés,
  • Alkatrészek keresése, esetleges megrendelés,
  • Karosszéria lakatos és autófényező munka szervezése, munkaelosztás,
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése,
  • Egyéb a feladatkörrel kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Munkafelvevői területen szerzett tapasztalat,
  • Műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság,
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Audatex ismerete,
  • Megbízható, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Márkaszervízben szerzett tapasztalat
  • Szolnoki vagy Szolnokhoz közeli lakhely.

Amit kínálunk:

  • Stabil 21 éves munkáltatói háttér,
  • Jól felszerelt , modern műhely,
  • Versenyképes fizetés.
  • Szakmai támogatás, továbbképzés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Egyéb szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Fék utca 4.

Szakmai önéletrajzokat várjuk.