Kezdőlap / Munka / Munkaügyi munkatárs

"Munkaügyi munkatárs" állás, munka

A leendő munkatárs feladatai:

    • a jogi-munkaügyi osztály tevékenységében való aktív részvétel, ideértve:
      • a munkaügyi dokumentumok elkészítését (munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos dokumentáció)
      • bérszámfejtési feladatok elvégzését
      • statisztikai adatszolgáltatás, bevallások elkészítése
      • adóigazolások, nyilatkozatok készítése, munkáltatói adatszolgáltatás
    • HR funkciók ellátása:
      • a toborzásban és kiválasztásban való együttműködés
      • jóléti intézmények bevezetése és működtetés
    • a leendő munkatárs képzettségétől függően az osztályhoz tartozó kollégák helyettesítése

Az ideális jelentkezővel szembeni elvárások a következők:

    • legalább felsőfokú OKJ-s vagy főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
    • két éves munkaügyi vagy bérszámfejtői területen szerzett tapasztalat
    • jó munkabírás,
    • a munka iránti alázat, s egyben lelkesedés
    • számítástechnikai ismeretek (word, excell, bármely bérszámfejtő program)

Előnyt jelent:

    • TB ügyintézői végzettség vagy gyakorlat
    • jogi asszisztensi végzettség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Balatonboglár

A munkakör betöltésének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázatokat „munkaügy” megjelöléssel 2018. január 20. napjáig várjuk, érdeklődni a 30/827-3893-as számon lehet.