Kezdőlap / Munka / Munkaügyi Ügyintéző

"Munkaügyi Ügyintéző" állás, munka

Feladatok:

  • A termelés által megrendelt és a toborzók által biztosított fizikai munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése;
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók munkaügyi ügyintézése, dokumentáció nyomon követése;
  • Napi munkaügyi feladatok ellátása,
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése;
  • Szerződések előkészítése, beléptetés, személyi anyagok rendben tartása, műszakbeosztások nyilvántartása, munkaruha, cipő kiadása, nyomon követése, utaztatás dokumentálása;
  • Hó végi óraadatok előkészítése a bérszámfejtés felé, TB-vel kapcsolatos dokumentáció kezelése, kiléptetés;
  • Felelősség a folyamatok lekövetéséért;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, heti – havi jelentések és kimutatások elkészítése.

Elvárások:

  • Bérszámfejtői / munkaügyi ügyintézői végzettség (OKJ);
  • Gyártó cégnél szerzett bérszámfejtői / munkaügyi ügyintézői tapasztalat;
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszerező képesség;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • Teherbíró, rugalmas, együttműködő személyiség,
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség;
  • Kiváló számítógép használat, elsősorban Excel alapos, gyakorlati ismerete.

Előny:

  • Munkaerő-kölcsönzési tapasztalat;
  • Munkajogi ismeretek;
  • Nagy létszámú fizikai munkaerő munkaügyi feladatainak ellátásában szerzett tapasztalat;
  • B” kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Változatos és flexibilitást igénylő, felelősségteljes munka;
  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés, tréningek;
  • Multinacionális környezet.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!