Kezdőlap / Munka / Műszaki előkészítő

"Műszaki előkészítő" állás, munka

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • mélyépítés (közmű, út, műtárgyak) kivitelezési munkák előkészítése, tételes árajánlatok készítése
  • kivitelezési projektek komplex munkafolyamatában való aktív közreműködés
  • árajánlatok beszerzése
  • műszaki ütemtervek, határidők összeállítása és kapcsolódó jelentések készítése
  • külső partnerekkel (megrendelők, műszaki ellenőrök, alvállalkozók, beszállítók, szakhatóságok) való kapcsolattartás, egyeztetés
  • helyszíni építésvezetők napi munkájának irodai támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség
  • tervolvasási készség
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • pontos, precíz, határozott munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

ELŐNY:

  • AutoCAD ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés: közbeszerzési eljárások megismerése, ipari nagylétesítmények, komplex projektek lebonyolításában való részvétel
  • személyes megegyezés szerinti versenyképes jövedelem
  • éves caffeteria
  • céges telefon, gépkocsi használat
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét