Kezdőlap / Munka / Műszaki rajzoló / Tervező / Műszaki Előkészítő

"Műszaki rajzoló / Tervező / Műszaki Előkészítő" állás, munka

Műszaki rajzoló / Tervező / Műszaki Előkészítő

Sikeres, Stabil, Kiállítás Kivitelezéssel foglalkozó vállalat székhelyére keresünk műszaki rajzolónk mellé MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐT.
Különleges lehetőség, fiatalos csapat, folyamatos fejlődés, a managing directorok supportja mellett.
Feladatok
• Tervrajzok olvasása, értése, elemzése
• Gyártási rajzok készítése tervek és látványtervek alapján
• Kiállítási standelemek gyártásának előkészítése
• Kivitelezéssel összefüggő projektfeladatok menedzselése
• Kapcsolattartás a megrendelőkkel

Elvárások
• Építőipari / Faipari anyagok ismerete
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, MS Project, Outlook)
• Autocad tapasztalat
• Angol nyelvtudás – kommunikációképes írásban és szóban egyaránt
• Rátermettség és rugalmasság
• Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk
• Változatos, kihívásokkal teli munkakör
• Fejlődési lehetőség
• Stabil háttér
• Cafeteria, egyéb céges juttatások, munkábajárási költségtérítés
• Magas fokú önállóság lehetősége
• Fiatalos, lendületes csapat

Fényképes önéletrajzzal a [email protected] email címen

Munkavégzés: Mogyoródon, a Hungaroring mellett
(munkábajárás céges járattal a Mexikói útról, vagy saját gépjárművel, költségtérítés mellett)

Segíts a barátaidnak! tibi