Kezdőlap / Munka / Műszerész

"Műszerész" állás, munka

Hirdetés szövege:

    A VESZ-MONT 2000 Szereléstechnikai és Gépipari Kft. a megnövekedett piaci igények miatt műszerészt keres egyedi célgépek villamos szekrényének szereléséhez, kötözéséhez, telepítéshez.

    Feladat:
    Egyedi célgépek villamos szekrényének szereléséhez, célgépek elektromos kötése. Az elkészült célgépek telepítése, a telepítést végző csapat részeként.

    Elvárások:

    • Minimum középfokú, vagy szakmai irányú végzettség
    • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
    • Szakmai elhivatottság
    • Önálló munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetést
    • Változatos feladatokat
    • Önállóságot és kreatív környezetet
    • Folyamatos szakmai fejlődést
    • Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Huszárok u. 3.