Kezdőlap / Munka / Operátor / minőségellenőr

"Operátor / minőségellenőr" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Cégcsoportunk a főleg az autóiparhoz köthető minőségellenőrzési, operátori munkákban már több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkezik.

    Sikereink oka az országos lefedettségnek, rugalmasságunknak és munkavállalóink elkötelezettségének köszönhető.

    Várjuk jelentkezését, ha hosszútávon olyan munkahelyet keres, ahol a munkájukkal és munkáltatójukkal elégedett munkatársakkal dolgozhat, és ahol az elvégzett munka a hasonló munkakörökkel összehasonlítva magasabb bérezéssel jár.

    Elvárásaink:

    Fizikai állóképesség

    Több műszakos munkarend vállalása

    Monotonitástűrés

    Jó látás (színtévesztés kizáró ok)

    Esetenként túlóra, hétvégi munkavégzés

    Feladatok:

    Elkészült termékek vizuális ellenőrzése

    Hibás termékek dokumentálása

    Kimenő termék összekészítése

    Sori támogatás

    Amit kínálunk:

    Azonnali munkakezdés, bejelentett, határozatlan idejű 8 órás munkaviszony

    + 15% éjszakai pótlékon felül plusz 15% éjszakai bérkiegészítés
    + 50% szombati túlórapótlék
    + 100% vasárnapi túlórapótlék
    + havi bónusz
    Munkába járás támogatása (bérlet, üzemanyag-hozzájárulás, gépjármű költségtérítés)
    Munkavégzéstől függő rendszeres, havi prémium

    Minden munkatársunk részére részére élet- és balesetbiztosítás

    Nettó 800 Ft-os órabér, plusz műszakpótlékok (Havi nettó 160.000-220.000 Ft)

    Jó hangulatú stabil munkahely

    Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Eger-Maklár

Havi nettó fizetési keret:

180 000 HUF

Jelentkezési határidő:

2018. 06. 19.