Kezdőlap / Munka / Operátor műanyagfólia-extrudáló gépre

"Operátor műanyagfólia-extrudáló gépre" állás, munka

Műanyagfólia-extrudáló gépre
OPERÁTOR
munkatársat keresünk
Feladatok:

Termelésben való aktív részvétel
Felettesek által adott utasítások szerinti munkavégzés
Munkaterület- illetve a munkavégzéshez használt gépek, eszközök tisztán tartása

Amit kínálunk:

Bruttó 270.000 Ft havi jövedelem
Törvény szerinti utazási hozzájárulás
Kezdetben két műszak, később három
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil munkahely
Kihívásokkal teli munka
Előrelépési lehetőség
Magyarországon egyedülálló technológia megismerése

Elvárások:

Betöltött 18. életév
Minimum általános iskolai végzettség
Műszaki érzék
Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
Rugalmasság, megbízhatóság
Monotónia- és stressz-tűrő képesség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér megye

Előny:

Középfokú (szakmunkás, szakközépiskola) végzettség, elsősorban elektronikai területen
Székesfehérvári lakhely
Műanyagipari gyártásban szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: [email protected]
Honlap: www.greenwork.hu
Facebook: GreenWork Kft.