Kezdőlap / Munka / Összeszerelő

"Összeszerelő" állás, munka

Feladatok:

  • Személygépkocsi összeszerelése taktidőben
  • Összeszerelő műveletek végrehajtása munkautasításoknak megfelelően
  • Részvétel a folyamatok javításában

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Különböző összeszerelői feladatok betanulása
  • Jó kézügyesség
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Szakmunkás végzettség és gyártási területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi fizetés)
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
  • Céges bölcsőde, óvoda és iskola

Örömmel fogadjuk jelentkezését magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezem” gomb segítségével tud pályázni.