Kezdőlap / Munka / Összeszerelő operátor

"Összeszerelő operátor" állás, munka

Balatonboglári partnercégünk részére keresünk

Összeszerelő operátor

operátori munkakörbe 3 műszakos munkarendbe munkatársakat azonnali kezdéssel. Céges buszjárattal Marcali irányából is.

Főbb feladatok, munkák:

  • csomagolás
  • cimkézés
  • sorjázás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskola

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

8630 Balatonboglár

Jelentkezni a JELENTKEZÉS gombra kattintva, vagy a +3620/66-55-709-es telefonszámon