Kezdőlap / Munka / Pénztáros-Hitelügyintéző Veszprém

"Pénztáros-Hitelügyintéző Veszprém" állás, munka

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100
munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan
bővülő piaci jelenlét. A több mint 28 éves múlttal
rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki
kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI ÜZLETÜNKBE
PÉNZTÁROS-HITELÜGYINTÉZŐ
MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladataid:

  • Pénztárgép pontos kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Számlák kiállítása
  • Hitelértékesítés
  • Hiteldokumentáció készítés
  • A hitelügyintézés adminisztratív feladatai
  • Bankokkal való kapcsolattartás
  • Banki adminisztrációs felület kezelése
  • Elvárásaink:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki cikkek ismerete
  • Értékesítésben szerzett ismeretek
  • Pénzügyi, banki ismeretek
  • PSZÁF hatósági vizsga
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye:

    Veszprém

    Fényképes önéletrajzodat a “jelentkezem” gombra
    kattintva várjuk „Pénztáros-Hitelügyintéző-Veszprém”
    jeligével.