Kezdőlap / Munka / Pénzügyi referens

"Pénzügyi referens" állás, munka

Az alábbi munkakörbe akár azonnali kezdéssel keresünk munkatársat:

Pénzügyi referens

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezetői támogatás mellett sajátítsd el a szakma rejtelmeit
  • Nyújts teljes körű tájékoztatást termékeinkről, szolgáltatásainkról
  • Ismerd meg az ügyfél elképzeléseit, igényeit
  • Ezek alapján értékesítsd termékeinket
  • A szerződéskötésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációs feladatokat precízen végezd el

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lehetsz pályakezdő, „régi motoros”, vagy szakmát váltó is
  • Érdeklődj a pénzügyi terület iránt
  • Rendelkezz banki vagy pénzügyi végzettséggel
  • Tudj önállóan és csapatban egyaránt dolgozni
  • Kommunikálj magabiztosan

Amit kínálunk:

  • Bruttó 240 000-300 000 Ft
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Bejárási támogatás
  • Végzettség hiánya esetén cégünk a képzés és az azzal járó költségeket átvállalja
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el hozzánk önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.