Kezdőlap / Munka / Programozó

"Programozó" állás, munka

Programozó

Feladatok:

  • A vállalat különböző területein működő, üzleti folyamatokat szabályozó saját fejlesztésű programok karbantartása, szükség esetén új programok fejlesztése csapatban és önállóan egyaránt,
  • Napi kapcsolattartás a felhasználókkal, oktatások megtartása,
  • Fejlesztési projektekben történő aktív részvétel,
  • SAP támogatás, VOC-k kezelése, továbbítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Magabiztos SQL ismeret, gyakorlat,
  • PHP / Delphi / C / C# programnyelv átfogó ismerete,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • SAP ismerete előnyt jelent.

Ajánlatunk:

  • Kih Kreatív, kihívásokban gazdag munkakör a világ egyik meghatározó multinacionális vállalatánál,
  • Változatos napi munkavégzés,
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások.
  • Albérlet támogatási lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem juttassa el „Programozó” jeligével megjelölt, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre:

Samsung Electronics Magyar ZRt. HR osztály, Recruiting
5126 Jászfényszaru, Samsung tér 1.

vagy