Kezdőlap / Munka / Projekt előkészítő TESK-7019-18

"Projekt előkészítő TESK-7019-18" állás, munka

Cégjellemzők:

Pályakezdő? Vagy rendelkezik már tapasztalattal műszaki projektek előkészítésében? Szeretne egy jó hangulatú és támogató csapatban dolgozni?

Partnerünk ipari kapuk, gyorsmozgású kapuk és rakodástechnikai berendezések értékesítésével, szervizével és telepítésével foglalkozik.

Legyen tagja ennek a sikeres csapatnak, fejlődjön együtt a jövőben a céggel!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Megrendelések műszaki feldolgozása
  • Gyártási rendelések leadása
  • Beépítési rajzok elkészítése és a beépítés koordinálása
  • Teljesítésigazolások kiállítása
  • Átadási dokumentációk elkészítése
  • Számlázás
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, kollégákkal

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office, Outlook felhasználó szintű ismerete
  • Műszaki affinitás
  • Precizitás
  • Nyitott, pozitív gondolkodásmód

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (projekt előkészítés műszaki területen)

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos belső képzések
  • Műszaki tanfolyamok
  • Előre lépési lehetőség mind szakmailag, mind anyagilag
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Felelősségteljes munkakör
  • Változatos feladatok
  • Alapos betanítás
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

Pozíció területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Műszaki előkészítő