Kezdőlap / Munka / Projekt koordinátor ERP bevezetés

"Projekt koordinátor ERP bevezetés" állás, munka

Svájci multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Projekt koordinátor (ERP bevezetés)

Főbb feladatok, munkák:

  • Új vállalatirányítási rendszer bevezetésének koordinálása
  • Együttműködés a leányvállalatoknál történő vállalatirányítási rendszer bevezetésben
  • Folyamatos riportálás
  • AX folyamat kialakítása, fenntartása és javítása
  • Cégen belüli felhasználók oktatása, fejlesztése, segítése
  • Költségkeret és a bevezetési stratégia ütemterv folyamatos figyelemmel kísérése
  • Folyamatfejlesztés, jobbítási javaslatok kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyamatorientált gondolkodás
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Külföldi betanulás és kiküldetés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás magas szintű ismerete
  • IT területen szerzett végzettség/tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő szervezeti háttér
  • Rendszeres nemzetközi együttműködés és kiküldetések
  • Kreatív, változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások ( cafetéria, kiküldetési díj, bejárás támogatása)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Üzleti támogató központok

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye