Kezdőlap / Munka / Radiológus szakorvos kollégát keresünk

"Radiológus szakorvos kollégát keresünk" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

  • röntgen szakorvosi feladatok ellátása magánrendelések és szűrővizsgálatok során, a megkötött szerződés alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • emlődiagnosztikában szerzett tapasztalat,
  • CT-, MRI-, ultrahang diagnosztikában való gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony,
  • modern géppark, kiváló munkakörülmények,
  • barátságos légkör, nagyszerű kollégák,
  • szakmai fejlődés lehetősége.

Egyéb információ az állásról:

  • Alkalmazottként vagy vállalkozói szerződéses jogviszonyban, teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatásban várjuk a Pályázók jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1126 Királyhágó utca 1-3.

  • A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk 2017. november 5-ig.
  • Akiknek tetszett...Neked Tetszik?