Kezdőlap / Munka / Raktári adminisztrátor / Rendszeradminisztrátor

"Raktári adminisztrátor / Rendszeradminisztrátor" állás, munka

Főbb feladatok:

  • Anyagmozgatások leképezése SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Raktári folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Raktárkészletekkel kapcsolatos ellenőrzések
  • Dokumentáció kezelése
  • Munkavégzés több műszakos munkarendben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( MS Office )
  • Előny: SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka
  • Előny: logisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkajogviszony
  • Teljesítmény utáni prémium
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is
  • Munkábajárás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Szállás biztosítása vidéki dolgozóinknak
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Erősödő innovatív szervezeti kultúra

Egyéb információ az állásról:

    PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK !

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, Tibormajori utca 01136/42. hrsz.

Jelentkezni lehet a 96/900-169-es telefonszámon vagy ezen az oldalon keresztül történő önéletrajz feltöltésével !

„ ÉPÍTS KARRIERT VELÜNK ! ”