Kezdőlap / Munka / Raktári dolgozó délelőttös műszak

"Raktári dolgozó délelőttös műszak" állás, munka

Az új munkatárs feladata:

  • kartonok raklapra történő összepakolása

A csapatunkba azokat várjuk, akik:

  • pontosak
  • megbízhatóak
  • hosszú távra terveznek
  • jó munkakörnyezetre vágynak

Amit kínálunk:

  • 204.202 Ft bruttó havi kezdő fizetés mellett, napi 6 órás műszakban az elérhető legmagasabb havi bruttó fizetés 2 év után 234.427 Ft*
  • munkába járás költségének támogatása
  • +4.000 Ft Erzsébet-utalvány Plusz kártya feltöltés havonta
  • +6.250 Ft nettó értékű pénzbeli juttatás havonta
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ)
  • egyéb ingyenes juttatások
  • állandó műszakok: hétfőtől-szombatig 06:00-12:30, heti öt nap
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

    *2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a pozícióban elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetés: 234.427 Ft (napi 6 órás műszakban).

    Jelenleg ebben a pozícióban legalább 10 éve az ALDI Magyarországnál dolgozó munkatársaink havi bruttó bére 264.352 Ft.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

VÁRJUK AZ ALDI LOGISZTIKAI CSAPATÁBA! KÜLDJE EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT MOST!