Kezdőlap / Munka / Raktáros

"Raktáros" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Az újHÁZ Centrum – Szent Flórián Krt.

    székesfehérvári telephelyére keresünk új munkatársat

    Raktáros

    munkakörbe

    Erősséged a pontos és önálló feladatvégzés? Fontos számodra, hogy rendezett munkakörnyezetben dolgozz? Fontosnak tartod, hogy a kiszolgált vásárlók elégedettek legyenek munkáddal?
    HA ÍGY VAN, TÉGED KERESÜNK!

    AMIT NYÚJTUNK:

    • Magyarország piacvezető építőipari nagykereskedelmi hálózatánál, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
    • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
    • Több mint 15 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
    • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz.
    • Ötleteid nálunk nyitott fülekre találnak.
    • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.

    FŐBB FELADATOK:

    • Bejövő és kimenő áruforgalom pontos kezelése.
    • Áruátvétel, kiadás.
    • A termékek helyükön történő elhelyezése, kezelése.
    • A telephely tisztán és rendben tartása.
    • Vásárlóink gyors és pontos kiszolgálása.

    ELVÁRÁSOK:

    • A feladatok rendben, pontosan történő elvégzése

    SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK, TULAJDONSÁGOK:

    • Precíz, pontos és lendületes munkavégzés;
    • Önállóság és probléma-megoldási képesség;
    • Rugalmasság, terhelhetőség;
    • Gyors tanulási és alkalmazkodási képesség;
    • Megbízhatóság, lojalitás;
    • Munka iránti elkötelezettség.

    ELŐNY:

    • targoncás jogosítvány
    • építőanyag ismeret
    • középfokú végzettség

    ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

    • Teljes munkaidő

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

8000 Székesfehérvár, Szent Flórián körút – Kiskút útja sarok