Kezdőlap / Munka / Recepciós

"Recepciós" állás, munka

Recepciós

Irodánk részmunkaidős Recepciós munkatársat keres délutáni / esti időbeosztással (15.00 – 21.00).

Olyan, akár pályakezdő, vagy irodai adminisztratív, illetve recepciós tapasztalattal már rendelkező kollégát keresünk, aki kitűnően beszél angolul, felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat és akinek nem jelent problémát a rendszeres délutáni / esti munkavégzés. Egyetemi, főiskolai hallgatók jelentkezését is örömmel fogadjuk.

Feladatok:

  • érkező vendégek és bejövő hívások fogadása
  • tárgyaló foglalások szervezése, tárgyalások kiszolgálása
  • napi postához kapcsolódó adminisztratív feladatok

Az angol nyelvű pályázatokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Legal Careers on a Different Level