Kezdőlap / Munka / Regionális üzletkötő

"Regionális üzletkötő" állás, munka

Feladatok:

  • legfontosabb feladata a cég által forgalmazott anyagmozgatási berendezések értékesítése, új ügyfelek, új üzletek szerzése,
  • adott területen lévő lehetséges ügyfelek potenciáljának, tevékenységének alapos megismerése, stratégiájának felmérése, piacfigyelés,
  • személyes és telefonos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új bevételek generálása a meglévő ügyfelek termékportfóliójának bővítésével,
  • az ügyfél által megfogalmazott igényre való érzékenység, koncentrált figyelem,
  • műszaki tanácsadás és szakmai segítségnyújtás,
  • az ajánlat prezentálása az ügyfél felé, cégvezetőkkel, döntéshozókkal tárgyalások lebonyolítása,
  • szerződéskötés menedzselése, projektek nyomon követése,
  • kapcsolódó adminisztráció, jelentések határidőre való elvégzése, leadása.

Elvárások:

    Az ideális jelölt értékesítési múlttal, eredményes üzletfejlesztési tapasztalattal rendelkezik, és hosszú távra gondolkodik (minimum 5 év). Olyan személy, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, hogy hosszú távú biztos szakmai karriert, és egy családias hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • minimum középfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség,
  • legalább 3 éves tapasztalat B2B értékesítésben,
  • bizonyíthatóan eredményes üzletkötői múlt,
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • önállóság, határozottság, jó fellépés,
  • erős értékesítői attitűd, célvezéreltség,
  • eredmény- és vevőorientáltság,
  • megbízható, proaktív személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Zala vagy Somogy megyei lakhely,
  • felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség,
  • meglévő céges kapcsolatrendszer,
  • ipari, műszaki gép- és berendezés értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, a teljesítménytől is függő jövedelem,
  • szakmai fejlődési lehetőség, belső képzések,
  • stabil nemzetközi hátterű cég, hatékony back-office,
  • munkavégzéshez szükséges céges személygépkocsi, mobiltelefon, laptop.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Somogy megye, Zala megye

Egyéb juttatások:

céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette érdeklődését és reális kihívásnak tartja, kérjük fényképes pályázatát, motivációs levelével juttassa el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.