Kezdőlap / Munka / Sales Representative

"Sales Representative" állás, munka

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális HR szolgáltató vállalat csapatának tagja lenni? A Trenkwalder Kft. Nyugat-Magyarországi régiójába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Sales Representative

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Egyedi ügyfél igények felmérése
  • Ajánlatok készítésében való aktív közreműködés
  • Beérkező ügyféligények menedzsmentje
  • Folyamatos piacfigyelés és konkurencia-elemzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat értékesítési, ügyfélkezelési területen
  • Munkaerő közvetítésben vagy kölcsönzésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret
  • Önállóság, határozottság, talpraesettség

Amit kínálunk:

  • Széleskörű szolgáltatási termék-portfólió
  • Modern irodai környezet
  • Versenyképes kompenzáció
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye