Kezdőlap / Munka / Sales/Brand manager – Crocs Hungary

"Sales/Brand manager – Crocs Hungary" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    • Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolítása
    • Forgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósítása
    • A márkák központjaival való szoros együttműködés
    • Új partnerek felkutatása, üzletkötés, partnerkapcsolatok folyamatos ápolása
    • Új kommunikációs csatornák kialakítása
    • Meglévő online felületek kezelése, szöveges és képi tartalommal való folyamatos frissítése
    • Költségvetés megtervezése, nyomon követése
    • Készletek optimalizálása, akciók tervezése
    • Kapcsolattartás a sajtóval, kommunikációs anyagok előkészítése és biztosítása
    • Promóciós anyagok előkészítése, a gyártási folyamat nyomon követése
    • Riportok, elemzések rendszeres készítése
    • Konkurencia aktivitások megfigyelése, kiértékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
    • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség
    • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
    • Kiváló tárgyalási készség
    • Önálló munkavégzés
    • Terhelhető, sikerorientált, optimista személyiség
    • Kiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitás
    • B kategóriás jogosítvány, stabil autóvezetési képesség/tapasztalat
    • Magas szintű számítógépes ismeretek, MS Office
    • Női divat termékek iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Laptop és mobiltelefon
    • Fejlődési lehetőség
    • Egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos csapattal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037, BUDAPEST

Amennyiben magadra ismertél a fenti leírásból várjuk jelentkezésedet, a bruttó fizetési igény és legkorábbi munkába állás időpontjának megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.