Kezdőlap / Munka / Segédmunkás

"Segédmunkás" állás, munka

Hirdetés szövege:

    A Debreceni Állatkert, Növénykert és Vidámpark

    a „Munka törvénykönyvéről szóló” 2012. évi I. törvény alapján

    pályázatot hirdet

    segédmunkás

    munkakör betöltésére.

    A munkaviszony időtartama: határozott idejű jogviszony

    Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

    A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

    • a Debreceni Állatkert, Növénykert és Vidámpark műszaki csoportjához kapcsolódó szakképzettséget nem igénylő feladatok elvégzése

    Pályázati feltételek:

    • 8 általános iskolai végzettség
    • „B” kategóriás vezetői engedély

    A munkakör betölthetőségének időpontja: Azonnali kezdés lehetősége fennáll!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4032, DEBRECEN ADY ENDRE út 1.