Kezdőlap / Munka / Senior rendszerszervező

"Senior rendszerszervező" állás, munka

Feladata:

  • aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában, informatikai rendszerek tervezésében
  • implementációs projektekben szakmai támogatás nyújtása
  • adatmigráció-, és interfészek tervezéséhez kapcsolódó feladatok
  • tervezési és koordinációs feladatok elvégzése a tesztelésekhez kapcsolódóan
  • oktatástervezéssel, a felhasználók oktatásával összefüggésben jelentkező feladatok elvégzése
  • külső és belső projektek indításának támogatása
  • előírt dokumentációk elkészítése
  • kapcsolattartás, egyeztetés az üzleti területtel, a fejlesztőkkel és a felhasználókkal
  • közreműködés a már bevezetett folyamatok továbbfejlesztésében

Elvárások:

  • felsőfokú szakképesítés (rendszerszervező, informatikai mérnök szakképesítés, vagy ezzel egyenértékű szakmai végzettség)
  • rendszerszervezésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • ügyfélorientált szemlélet
  • analizáló és szintetizáló készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás
  • pozitív, kommunikatív személyiség, elkötelezettség a tanulás és fejlődés irányában
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés
  • folyamatszemlélet
  • Enterprise Architect modellező eszköz ismerete
  • UML és adatbázis modellezésben szerzett gyakorlat
  • SQL gyakorlati alkalmazása
  • Agilis módszertanok ismerete
  • angol szakmai nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SOA szemlélet ismerete
  • programozási ismeretek
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat, ITIL vizsga
  • projektirányítási módszertan ismerete

Amit munkáltató kínál:

  • stabil tőkeháttér
  • versenyképes bérezés, cafeteria rendszer
  • változatos feladatok
  • gyors szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  • munkavégzés helye: Paks vagy Budapest
  • teljes munkaidős (8 órás)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Paks

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.