Kezdőlap / Munka / SQA mérnök

"SQA mérnök" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    • Alapanyag eredetű problémák kivizsgálása és reklamációk indítása a beszállítók felé.
    • Beszállítói reklamációk kezelése, 8D riportok értékelése, és az akciók nyomon követése valamint hatékonyságuk vizsgálata.
    • Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés.
    • Beszállító mutatószámainak készítése, nyomon követése, akciók azok javítására.
    • Bejövő áru ellenőrzés felügyelete, vizsgálatokkal kapcsolatos döntések meghozatala.
    • Új alapanyagok jóváhagyása, beszállítói bemintázási folyamat felügyelete.
    • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal (fejlesztés, beszerzés, logisztika, raktár, termelés, technológia).
    • Beszállítói auditok végrehajtása.
    • Vevői auditokon részvétel beszállítókat érintő téma esetén.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség.
    • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.
    • Többéves releváns tapasztalat.
    • Önálló és eredményorientált munkavégzés.
    • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség.
    • B- kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.
    • Különböző minőségügyi technikák ismerete.
    • Kiváló problémamegoldó készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • VDA 6.3/ISO-TS 16949 auditori képesítés, VDA 6.5 ismerete.
    • SAP Q modul tapasztalat.
    • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés.
    • Cafeteria.
    • Szakmai fejlődési lehetőség.
    • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat.
    • Biztonságos munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Német – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Vas megye

A jelentkezéshez angol és magyar nyelvű önéletrajz szükséges.