Kezdőlap / Munka / Szakácsnő – Mosonmagyaróvár

"Szakácsnő – Mosonmagyaróvár" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Munkavégzés helye: 9200 Mosonmagyaróvár, M1-es autópálya, Mosoni pihenőhely.
    Munkaidő: teljes vagy részmunkaidő is lehetséges.

    Feladatok:

    • Marché receptúra alapján, látványkonyhánkban elkészíteni az ételeket

    Elvárások:

    • főzés iránti elkötelezett szeretet (szakképzettség nem feltétel!)
    • önálló munkavégzés
    • szorgalom

    Amit kínálunk:

    • kiváló eszközöket a munkavégzéshez
    • több váltás, kitűnő szabású és minőségű munkaruhát
    • egy hónapra előre tervezhető munkaidő beosztást
    • kellemes munkahelyi környezetet
    • fiatalos csapatot
    • átfogó betanítást
    • lehetőséget a saját ötletek, receptúrák kipróbálására, ezáltal receptkönyvünk bővítését
    • multinacionális cég biztos hátterét
    • versenyképes, fix, 100%-ban bejelentett jövedelmet
    • túlóra, vasárnapi-, ünnepnapi- és műszakpótlék fizetését
    • munkába járás támogatását
    • számos egyéb juttatást
    • dolgozói kedvezményt

    Ha szeretnél velünk dolgozni, önéletrajzodat a „jelentkezem” gomb segítségével tudod eljuttatni hozzánk.

    Ha további kérdésed van, telefonszámunk:
    06 20 407 28 72

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár