Kezdőlap / Munka / Szállítmányozási koordinátor

"Szállítmányozási koordinátor" állás, munka

Az AVON már több mint 130 éve kiáll a szépség, az innováció a pozitív gondolkodás, és mindenekelőtt a nők mellett. Az AVON portfóliójába tartoznak az olyan jól ismert és közkedvelt márkák, mint az ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft és az Advance Techniques. Az Avon termékeket a vállalat közel 6 millió aktív, független tanácsadón keresztül értékesíti.

Ismerd meg egy globális nagyvállalat működését, csatlakozz gödöllői központunkhoz, mint

Szállítmányozási koordinátor

A foglalkoztatás munkaerőkölcsönző cégen keresztül történik
Gödöllő

Főbb feladatok, munkák:

    Az AVON Magyarország csapatának támogatása, a belföldi és nemzetközi disztribúciós tevékenységhez kapcsolódó szállítási feladatok ellátása.

  • Kapcsolattartás a nemzetközi és a magyar logisztikai szolgáltatókkal
  • A belföldi és nemzetközi fuvarozások nyomon követése, a logisztikai szolgáltatók jelentéseinek kiértékelése, szükség esetén a megfelelő intézkedések megtétele
  • Elemzések, jelentések, prezentációk készítése a helyi, illetve a regionális vezetés részére
  • Javaslatok kidolgozása és megvalósítása a disztribúciós tevékenység hatékonyságának, valamint a vevő kiszolgálás színvonalának növelésére
  • Logisztikai tenderek lebonyolításában történő aktív részvétel
  • A Szállítmányozási Osztályt érintő projektekben való önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség logisztika, szállítmányozás vagy disztribúció szakirányon
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, stressz tűrő képesség
  • Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismerete, az Excel függvények magabiztos használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, prezentációs készség, együttműködő, csapatjátékos, szervezési készség, eredményorientáltság, analitikus látásmód, precizitás, kreativitás, nagy munkabírás
  • Előnyt jelent vámügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafetéria
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment
  • Szállítmányozó

Az AVON csapata várja Önt!
Küldje el jelentkezését még ma!

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a „Szállítmányozási koordinátor” pozíció megjelölésével várjuk.

Visit our website: www.avon.hu