Kezdőlap / Munka / Számlavezető munkatárs Szanyi Fiók, 6 órás

"Számlavezető munkatárs Szanyi Fiók, 6 órás" állás, munka

Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
  • számlavezetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

Amit előnynek tartunk:

  • banki és pénzkezelési gyakorlat
  • értékpapír piaci jogi vizsga
  • német és/vagy angol alapfokú nyelvvizsga
  • telefonos értékesítői gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szany

Jelentkezési határidő:

2018. 07. 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezem gombra!