Kezdőlap / Munka / Szerviz asszisztens

"Szerviz asszisztens" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Tatabányai márkaszerviz keres munkatársat, a gépjármű javítási folyamatok támogatására.

    Főbb feladatok:

    – a szervizvezető irányításával a szerviz előjegyzés kezelése, árajánlatok készítése az ügyfeleknek, érdeklődőknek

    – a szerelőműhely alaktrészellátásának támogatása, alkatrészek rendelése, kiszolgálása a műhely részére

    – kapcsolattartás a biztrosítótársaságokkal, a kárügyintézési folyamatok során

    Elvárások:

    – minimum középfokú végzettség

    – számítógépes ismeretek (office, webes alkalmazások)

    – emberek szeretete, jó kommunikációs készség

    – gépjármű alkatrész értékesítésben vagy szerviz munkafelvételen szerzett tapasztalat előny!

    Amit biztosítunk:

    – családias csapat, stabil munkakörnyezet

    – fix alapbér+jutalék

    – munkaidő: hétköznap 8.00-17.00

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800, TATABÁNYA ALKOTMÁNY út 2/B.

Havi nettó fizetési keret:

140 000 HUF