Kezdőlap / Munka / Szerviztechnikus

"Szerviztechnikus" állás, munka

Cél:

    speciális szaktudással rendelkező, elismert szakember kiképzése, hosszú távra

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártói, szabályozási követelmények és a berendezések megismerése
  • Orvosi gépek, műszerek, eszközök egészségügyi intézményekben történő telepítése, szervizelése
  • Felhasználók oktatása, műszaki-szakmai támogatás
  • Műszaki-szakmai információk rendszerezése, árajánlatok előkészítése
  • Kapcsolattartás a gyári szerviz központtal
  • Új gép eladások támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki szakirányú, legalább középfokú végzettség (pl: elektronikai, gépész, mechatronikai)
  • műszaki és felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • angol nyelvismeret, műszaki szövegértés és kommunikáció (gyári szerviz centerekkel kommunikálás)
  • jó kommunikációs készség
  • képesség önálló munkavégzésre, csapatmunka támogatása
  • önálló feladatmegoldó készség, megbízhatóság, nagyfokú precizitás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • rendszeres utazás országon belül, külföldi tréningeken részvétel

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, változatos, önálló munkavégzés
  • céges autó, laptop, mobiltelefon
  • gyári képzés, támogatás a betanulási időszakban
  • rugalmas, érdekes munka és feladatok
  • versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • munkakezdés azonnal lehetséges

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és bér igény megjelöléssel várjuk.