Kezdőlap / Munka / Szerviztechnikus

"Szerviztechnikus" állás, munka

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora.
A DELTA Csoport közlekedésinformatikai projektekre specializált, dinamikusan fejlődő társvállalata, az New Line Kft. (www.newline.hu), kiváló szakemberei körébe új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • Hardver eszközök telepítése – beüzemelése – karbantartása – hibaelhárítása – javítása
  • Hardver eszközök telepítése – beüzemelése – járműfedélzeten, külső helyszíneken
  • Telepített rendszerek ellenőrzése, hibajavítása
  • Hibabejelentések kivizsgálása, javítások elvégzése
  • Feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Kiemelkedő műszaki érzék (szerelési képesség)
  • Szoftverüzemeltetési ismeretek
  • Alapfokú hálózati ismeretek
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Android és WIN CE operációs rendszer ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Egyéb információ az állásról:

  • Használt környezet:
  • Saját fejlesztésű szoftverek kezelése
  • MS Office
  • Redmine ticketing rendszer

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség! Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.