Kezdőlap / Munka / Szoftverfejlesztő Mérnök – C nyelv, R&D

"Szoftverfejlesztő Mérnök – C nyelv, R&D" állás, munka

FELADATOK

  • Vezérlőegységek szoftver moduljának fejlesztése és tervezése – beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és a teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Részvétel a szoftvertervezésben, kivitelezésben a specifikációk alapján (autóipari vezérlőegységek szoftver-moduljainak fejlesztése, vevői követelmények elemzése)
  • Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése – változások, változtatások nyomon követése, valamint szoros együttműködés helyi, illetve külföldi projekt-tagokkal

KÖVETELMÉNYEK

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • C programozási nyelv kiváló ismerete – beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség, precizitás, szisztematikus munkavégzés

ELŐNY JELENT

  • Autóipari szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Járműipari (CAN/LIN/Flexray) buszrendszerek ismerete
  • Mikrokontroller és HW perifériák ismerete
  • Kapacitív technológiai ismeret
  • HALL szenzor ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai lehetőségek egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – C nyelv, R&D, Veszprém megye