Kezdőlap / Munka / Targoncavezető raktáros VIII. kerület

"Targoncavezető raktáros VIII. kerület" állás, munka

Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

Megbízható, korrekt! Ha szeretnél egy ilyen csapatban dolgozni, akkor gyere a Bárdi Autóhoz targoncavezető raktárosnak! Cégünk Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész-forgalmazó vállalata, ahol munkádért cserébe biztos pénzügyi hátteret, barátságos környezetet és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk számodra.

Targoncavezető raktáros

Feladataid lennének:

  • Bejövő áru fogadása, beraktározása
  • Kivételezés a raktárból
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Raktári rend fenntartása

Amit elvárunk:

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (OKJ+3324+3312+3313)
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kétműszakos munkarend vállalása (6:00-15:00 és 11:00-20:00)
  • Jó fizikai állapot

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Bejelentett, 8 órás jogviszony
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Alapbér + cafeteria + teljesítménybér + jelenléti bónusz
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmény
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a “Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel.