Kezdőlap / Munka / Termékértékesítési menedzser

"Termékértékesítési menedzser" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    Termékportfólió eladásának maximalizálása

    Értékesítési és marketing terv végrehajtása

    Vevői bázis kezelése

    Új piacok felkutatása, elsősorban az export terület növelése

    Árajánlatok, kalkulációk készítése

    Partnerek szerződtetése, tárgyalások lefolytatása

    Piackutatás, versenytárs-elemzés

    Márkaépítés, a márka népszerűsítése, részvétel kiállításokon, vásárokon

    Reklamációkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Felsőfokú végzettség

    Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

    Legalább 2-3 éves termékértékesítési tapasztalat

    ’B’ kategóriás jogosítvány

    Komplex szemlélet, precizitás, pro-aktivitás

    Fejér megyei lakhely/költözési hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Borászati termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

    Élelmiszer-ipari alapanyagok/termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

    Jövedéki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

    Kiépített export kapcsolatok

    Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli munkakör

    Szakmai továbblépési lehetőség

    Versenyképes juttatási csomag

    Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Mór

A ‘Jelentkezem’ gombra kattintás után kérem csatolja magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzát.