Kezdőlap / Munka / Területi képviselő

"Területi képviselő" állás, munka

Feladatok:

  • forgalmazott termékek értékesítése kiskereskedelmi hálózatban
  • új értékesítési pontok felkutatása, egyéni ajánlatok kidolgozása
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, a kapcsolat folyamatos fejlesztése
  • piaci trendek felmérése, konkurencia aktivitás elemzése és lekövetése
  • vásárlói reakciók, problémák napi kezelése
  • márka építés, promóciók szervezése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (kereskedelmi, illetve felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • FMCG területen, hasonló munkakörben szerzett min.2-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, többéves gépjárművezetői gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • jó kapcsolattartó- és tárgyalókészség
  • jó szervezőkészség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • nagyfokú rugalmasság
  • önállóság, nyitottság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér + széles körű juttatási csomag)
  • alkalmazotti munkaviszony
  • céges autó, laptop, mobil
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • rendszeres tréningek, továbbképzések
  • kitűnő színvonalú termékek
  • stabil, megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Zala megye

Jelentkezni a lenti “Jelentkezem” gomb megnyomásával lehetséges.