Kezdőlap / Munka / Területi képviselő

"Területi képviselő" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

  • A területhez tartozó meglévő, és új ügyfelek rendszeres látogatása
  • Ajánlatok készítése az ügyfelek számára
  • Ügyfelek által jelzett problémák kivizsgálása, megoldási javaslatok előterjesztése
  • CRM rendszerben történő riportálások naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 év értékesítés szakmában eltöltött szakmai tapasztalat
  • ügyfélszerzéssel kapcsolatos szakmai múlt
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóalkatrész ismeret
  • Automotive szakmai háttér

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges gépjármű, tablet, okos telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • külső- és belső képzések
  • Európa legnagyobb autóalkatrész kereskedelmi cégénél való hosszú távú, biztos munkahely
  • Fialatos, jó hangulatú környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Páskum utca 2.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél fizetési igény megjelölésével
  • Akiknek tetszett...Neked Tetszik?