Kezdőlap / Munka / Területi képviselő

"Területi képviselő" állás, munka

FELADATOK:

  • Mezőgazdasági termények piacán történő kereskedelem,
  • Folyamatos kapcsolattartás már meglévő mezőgazdasági tevékenységben érdekelt partnerekkel,
  • Új kereskedelmi partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok építése, kereskedelmi hálózat bővítése,
  • Kereskedelmi jelentések készítése,
  • Belső kapcsolattartás és együttműködés a cég más részlegeivel.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú agrármérnöki végzettség előny,
  • 3-5 éves mezőgazdasághoz kapcsolódó képviselői tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek,
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Társalgási szintű aktív angolnyelv-tudás előny.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Baranya megye, Somogy megye

Amennyiben képesnek tartja magát intenzív, magas szakmai igényeket támasztó környezetben bizonyítani és szeretne egy folyamatosan bővülő csapatnak aktív tagja lenni, kérjük, a pozícióra való hivatkozással küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét a “Jelentkezem” gombra kattintva.